Kurumsal

Kurumsalkat karsiligi arsa

Kuruluşumuz Hakkında

Tepeyazı Gayrimenkul 2010 yılından itibaren günümüze kadar, İstanbul geneli ve çevre illerde ağırlık olarak Ümraniye bölgesinde hizmet veren bir Emlak ve gayrimenkul danışmanlık şirketidir.

Şirketimiz kiralama ve satış olmak üzere, Türk ve yabancı müşterilere yönelik ağırlıklı olarak Ümraniye bölgesinde aktif bir şekilde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Bunun dışında İstanbul’da yer alan inşaatı süren veya tamamlanmış projeler, farklı semtlerdeki yatırımlık daireler, şehir dışında villalar, arsalar, ticari gayrimenkuller de portföyümüzün kuvvetli yanlarıdır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile dürüstlük, sürat ile bilgiyi bir arada kullanan danışmanlarımız sayesinde, Tepeyazı Gayrimenkul yüksek standartlarda ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle satılık konut, satılık arsa, kiralık konut, satılık tarlalar konularında çözümler sunmaktadır.

Tepeyazı Gayrimenkul Ne Sunuyor ?

Biz Tepeyazı Gayrimenkul olarak İstanbul’da güvenilir gayrimenkul hizmetleri sunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, güven sunabilmek bir sonuçtur. Tutarlı, istikrarlı, ahlaki değerlerinden taviz vermeden, durmadan ve işimizi severek çalışmak, gerçek bilgi ile güncel olanı yakalayabilmek…

Emlak ve Gayrimenkul ile ilgili gereksinimi olan müşterilerimize cevapları sunabilmek.. ve bunları yaparken de müşterimizin içinde bulunduğu şartları anlayabilmek…

Evet, biz güven sunuyoruz.

TEPEYAZI GAYRİMENKUL

YETKİ NUMARASI: 3408970

Satılık İlanlar

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Tepeyazı Gayrimenkul © 2023 - Tüm hakları saklıdır.